Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


Nu ai cont? Inregistreaza-te si tu!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Mario

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
profu_LPS
Membru Nou
Membru Nou
profu_LPS


masculin Numarul mesajelor : 9
Varsta : 40
Localitate : satu mare
Data de inscriere : 24/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 13:51

jucam azi pe server....era harta fy snow!!!!!a intrat adminul Lucifer mi-a facut poze....mi-a facut demo!!!!i le-am dat frumos pe mess....totul a fost ok!!!nu eram codat...si in sfarsit s-a convins si el!!!

dupa vreo 20 de minute intra adminul Mario........in 2 minute dupa ce a intrat imi da direct ban.....fara poze....fara demo.....fara nimic!!!!ptr simplu fapt ca asha a vrut el......(dar faza era ca el nici macar nu stie sa dea ban corect.....puteam intra inapoi.....nu stie comanda corecta....e incapabil)!!!!!l-am chemat pe Lucifer pe server sa fie si el martor.......in cele din urma i-a dat ban lui mario din cauza ca nu se mai putea intelege nimeni cu el......ne-a zis ca ii putem face reclamatie ca nu ii pasa!!!!se tinea ft smeker!!!!

cine vrea sa imi vada demo si pozele....sa imi trimita un P.M. cu id-u lui de mess si il trimit!!!!



CER SUSPENDAREA ADMINULUI MARIO!!!!!va rog sa luati masuri........multumesc!!!
Sus In jos
MaRio
Moderator
Moderator
MaRio


masculin Numarul mesajelor : 51
Varsta : 30
Localitate : Targu Jiu
Data de inscriere : 01/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 13:56

bA prietene ca tine am vazut 1000;) i ai dat pozele aluia si dupaia cand am stat spec pe tine iti tremura imaginea si itti sarea tinta numai la chest;)asa ca lasa ciocu mic!nu ma duci u pe mine la scoala;)
Sus In jos
profu_LPS
Membru Nou
Membru Nou
profu_LPS


masculin Numarul mesajelor : 9
Varsta : 40
Localitate : satu mare
Data de inscriere : 24/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:00

ce vrajeala luata de pe google ai..........defapt....din astea stiu zice copii ca tine!!!!dute amice joaca ''mario''.......numele iti este predestinat!!!!tu ai atatia ani de cand te-o nascut mata......catzi am eu de cs........si vii cu texte de mare jucator!!!! habar nu ai la ce foloseste adminu si ce intrebuintari are.......daca stii 2-3 comenzi nu inseamna ca esti versat in lumea cs-ului!!!!fugi repede in parc si arunca-te cu putza in nisip!!!!
e vai s'amar de tine.......
Sus In jos
MaRio
Moderator
Moderator
MaRio


masculin Numarul mesajelor : 51
Varsta : 30
Localitate : Targu Jiu
Data de inscriere : 01/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:04

Cand o sa inveti pe care parte se sufla mucii sa te bagi cu mine in seama momentan liniste:)
Sus In jos
Lucifer
Helper
Helper
Lucifer


masculin Numarul mesajelor : 34
Varsta : 30
Localitate : Focsani
Data de inscriere : 28/11/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: haha   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:06

Mario tu esti ca Geoana acum ... esti cu morcovu adanc in .... sti tu unde ...

Fratioare invata sa joci cs .... si incearca sa intri si tu pe Pgl sa joci vere ca acolo te scuipa jucatori in ochi sa sti
....


MArio laso mai moale ca ai sa mananci morcovu Wink


Vreu sa imi dia dovezile ca lps este codat ... acum pe uplodezi si le lui pe forum Wink


daca nu nu mai ai ce cauta pe sv ... eu asa as proceda ... asta nu este a 2 oara cand dai ban degeaba Wink

Va rog luati masuri

ms
Sus In jos
MaRio
Moderator
Moderator
MaRio


masculin Numarul mesajelor : 51
Varsta : 30
Localitate : Targu Jiu
Data de inscriere : 01/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:08

bai sinistratule da u de ce i ai dat ma ban ?ca vazui la cerere unban ca ai avut sh u probleme cu el:)
Sus In jos
profu_LPS
Membru Nou
Membru Nou
profu_LPS


masculin Numarul mesajelor : 9
Varsta : 40
Localitate : satu mare
Data de inscriere : 24/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:14

Mario ti-am ma spus.....dar iti mai spun inca o data......dute si joaca ''mario''!!!!!acolo e locu tau nu in cs......asta e prea mult ptr capacitatile tale!!!

nu ai nici o proba imoptriva mea...nici poze nici demo.......(le am eu.....nu-i stress).....si mi-ai dat ban fara motiv!!!!tu mai ai reclamtii la activ!!! sper sa pleci dintre noi......
Sus In jos
Lucifer
Helper
Helper
Lucifer


masculin Numarul mesajelor : 34
Varsta : 30
Localitate : Focsani
Data de inscriere : 28/11/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: haha   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:18

Sinistrat esti tu .. eu zic sa te duci sa cari busteni la tine acasa acolo ... a facut cerere ca unban ca nu mia dat pozele pe loc .. ai inteles ? asa ca taci
Sus In jos
MaRio
Moderator
Moderator
MaRio


masculin Numarul mesajelor : 51
Varsta : 30
Localitate : Targu Jiu
Data de inscriere : 01/12/2009

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 14:18

spera in continuare Wink.Ma omule si la varsta ta nu ai ce sa faci dekt sa joci cs dute tata la munca tii sloturile oupate:|
Sus In jos
Dj AnDy
The DJ
The DJ
Dj AnDy


masculin Numarul mesajelor : 46
Varsta : 34
Localitate : Craiova
Data de inscriere : 22/06/2008

Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitimeSam Dec 26 2009, 15:15

lipsesc si eu ceva timp dupa server, iar cand revin vad lucruri neplacute ... certuri intre admini si jucatori ... va comportati exact ca niste copii de 3 ani ...

cred ca ar fi bine sa cititi noua regula

inca ne gandim ce sanctiuni o sa aplicam (daca aplicam, avand in vedere ca este Craciunul)

Closed
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Mario Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Mario   Reclamatie Mario Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Mario
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie Mario
» Reclamatie ' Mario "
» Reclamatie Granit
» Reclamatie Lucifer
» Merita MaRio admin?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: ARHIVA :: ARHIVA-
Mergi direct la: